Таємниці Лисої гори, 31 березня 2018 року

 

Таємниці Лисої гори, 31 березня 2018 року
Таємниці Лисої гори, 31 березня 2018 року
В Києві багато є місць, які називають - Лисою горою… Одна із них знаходиться в районі метро «Видубичі». Це не просто гора, це – фортифікаційна споруда – Лисогірський форт!
Йдемо разом, і Ви узнаєте, як будувався та використовувався «Лисогірський форт». А як же відьми? чекаю Ваші питання, про них теж буде…
Ми з вами побачимо: фортечні вали і потерни, зазирнемо у штольню гідротехнічної системи, будемо милуватися шикарними панорамами найгарнішого міста в світі!
Обов’язково відвідуємо капище сучасних язичників… Поговоримо про артилерію, вибухи й пожежі на Звіринці та про деякі легенди та міфи та події…
31 березня року (субота) на Вас чекає 3-4 годин історії на Дівич-горі довжиною 6-7 км, які із легкістю долають, як пенсіонери, так і дітлахи. Прохання, для вашого комфорту вдягнути взуття для довготривалого ходіння по гірсько-лісовій місцевості у весняно-зимовий період!
Бутерброди, чай, кава та водичка рекомендуються обов’язково!!! Якщо, хто не з’їсть, то може залишити ідолам… Ліхтарик може знадобитесь.
Туристичні сидушки!
Зустрічаємося на платформі метро «Видубичі» біля мапи об 11.00.
Гід - Андрій Швачко, історик, дослідник фортифікації Києва, краєзнавець, співавтор книги про ставку Гітлера «Вервольф».
Вартість – 100 грн., для пільгових категорій - 80 грн.
Чисельність групи до 20 осіб, обов’язкова реєстрація!

Реєстраційна форма
Додаткова інформація по телефону 067-778-89-50 або andrewtour2017@gmail.com


Создан 29 мар 2018